Inzercia „crypto bazár“ je užívateľom poskytovaná zadarmo. Každý inzerát je zverejnený až po „zbežnej kontrole“ administrátora. Cenu za ponúkaný tovar, alebo službu odporúčame uvádzať v krypto mene. Na jeden používateľský účet je možné zadať „7“ občianských inzerátov, alebo prezentácii (firiem, obchodov, služieb – podmienkou zverejnenia je akceptácia krypto meny). Ak máte otázky, alebo nápady na zlepšenie stránky cryptocentre.sk neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

 

CryptoCentre.sk nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.

CryptoCentre.sk iba sprostredkováva kontakt medzi predávajúcim a kupujúcim a nepreberá tak žiadne záruky za kvalitu, pôvod, dodanie, odobranie, zaplatenie alebo upotrebiteľnosť ponúkaných vecí. CryptoCentre.sk nenesie zodpovednosť za zneužitie osobných dát užívateľa uvedených v inzeráte, alebo získaných nelegálnym preniknutím do systému stránok treťou osobou.

Adresa

Adresa:

Bratislava, Slovakia

Telefón:
Akceptujem crypto .....

Otváracie Hodiny

Pondelok

11.00 - 13.00

Utorok

11.00 - 13.00

Streda

11.00 - 13.00

Štvrtok

11.00 - 13.00

Piatok

11.00 - 13.00

Sobota

11.00 - 13.00

Nedeľa

11.00 - 13.00

Napísať recenziu

Popis tovaru
Kvalita tovaru
Dodacia lehota tovaru
Komunikácia s predajcom
Celková spokojnosť
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed