Načítam…

Máme pre vás užitočný tip – platobnú službu Revolut, najrýchlejšie rastúcu finančnú technológiu v Európe. Využiť ju môžu nároční cestovatelia, oplatí sa však aj tým, ktorí cestujú len občas či minimálne. Ide o britský  finančno-technologický startup, ktorý sa v posledných rokoch teší extrémnej popularite. A to dokonca v takej miere, že Európska únia udelila Revolutu bankovú licenciu.

S kartou Revolut ušetria najmä tí, ktorí často menia finančné meny do iných, exotických mien a nie vždy majú šťastie na dobrý kurz. Zíde sa však aj tým, čo trávia veľa času napríklad v susednej Českej republike. Pri sto eurách a bežnej banke sú to pri súčasnom kurze dve eurá, prepočítajte si teda, koľko ušetríte, ak s Revolutom na českú korunu zameníte 500 eur.

Navyše, s kartou Revolut je výber zo všetkých bankomatov na svete zdarma až do výšky 200 EUR mesačne!

Miesto fyzickej návštevy banky doma otvoríte aplikáciu Revolut

V skratke ide o aplikáciu pre iOS alebo Android s názvom Revolut. Stiahnete si aplikáciu, zaregistrujete sa a po pár dňoch vám do vašej poštovej schránky príde klasická platobná karta MasterCard alebo Visa. Karta bude vyzerať tak, ako každá iná – s číslom karty, platnosťou, vašim menom a CVV kódom.

Kartu máte, čo ďalej? V aplikácii Revolut si na váš účet môžete poslať ľubovoľnú čiastku z vášho osobného bankového účtu (buď si vložíte údaje z vašej debetnej karty priamo do aplikácie alebo si do Revolutu pošlete peniaze klasickým prevodom). Po registrácii budete mať k dispozícii IBAN, takže z Revolutu môžete posielať alebo tiež prijímať platby z iných bankových účtov.

V čom spočíva kúzlo Revolutu?

Kúzlo aplikácie spočíva v tom, že Revolut ponúka 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Pozrite sa, aké kurzy majú zmenárne alebo vaša banka. Môžeme vám takmer s istotou zaručiť, že ich kurzy sa k Revolutu ani nepriblížia. Aktuálne nie je pre prevody mien prakticky nič výhodnejšieho než Revolut.

V aplikácii si stačí otvoriť ďalšie účty v požadovaných menách a do sekundy si previesť požadovanú čiastku tam, kam potrebujete. Celosvetovo využíva služby Revolutu už viac ako päť miliónov ľudí, každý deň ich pribúda šesť až osem tisíc.

Základné tarify Revolutu sú zdarma, platí sa až za lepšie podmienky

Revolut je v podstate zadarmo, pokiaľ by ste chceli vyššie limity pre prevody alebo výbery z bankomatov, môžete si zaplatiť prémiovejšie účty, pri ktorých mimochodom dostanete aj štýlovú kovovú kartu. Nezabúdajme na to, že Revolut podporuje Apple Pay i Google Pay, takže si kartu môžete nahrať do vášho iPhonu či Android telefónu a fyzickú kartu tak môžete nechať doma.

Veľkou pridanou hodnotou je, že pokiaľ si Revolut založí aj vaša rodina či kamaráti, tak im v zlomku sekundy môžete poslať akúkoľvek čiastku, čo sa vám v zahraničí môže hodiť. Nemusíte tak čakať minimálne deň ako v prípade klasických bánk. Benefitom je tiež výber zo všetkých bankomatov na svete zdarma až do výšky 200 EUR mesačne (po prekročení limitu si Revolut stiahne poplatok vo výške 2%).

Ak vás služba Revolut zajala, navštívte oficiálnu stránku Revolutu, dozviete sa tam všetko, čo potrebujete vedieť. Za doručenie Revolut karty sa platí poplatok päť eur, Revolut však celkom často ponúka akcie, pri ktorých je doručenie zdarma.

+++ možnosť nákupu a predaja kryptomien

 

 

Adresa

Adresa:

Revolut Ltd. 7 Westferry Circus, Canary Wharf, London, England, E14 4HD

Telefón:
Email:

-

Web:

Napísať recenziu

Popis tovaru
Kvalita tovaru
Dodacia lehota tovaru
Komunikácia s predajcom
Celková spokojnosť
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
crypto 9. januára 2021 17:01
Popis tovaru
Kvalita tovaru
Dodacia lehota tovaru
Komunikácia s predajcom
Celková spokojnosť

Odskúšané, super 🙂